Novinky ve standardní nabídce

Od počátku roku 2017 se sortimentní nabídka společnosti SERVISBAL obohatila o několik zajímavých produktů. Jednalo se nejen o rozšíření rozměrových řad stávajících obalů, ale i o zajímavá inovativní řešení, která vzešla od našich inovátorů a konstruktérů.

Sázka na zásilkové obaly, které výrazně urychlují svou konstrukcí a systémem uzavírání balicí proces a zároveň reprezentují vysoký standard obalu, se projevila zařazením nového typu krabice s lepící a odtrhávací páskou. Tyto velice kvalitní krabice jsou navíc výškově nastavitelné, čímž se snižují náklady spojené s následným výplňovým či fixačním materiálem. Krabice byly testovány i „odbornýma rukama“ zaměstnanců SERVISBALU, kteří potvrdili výraznou úsporu času při balení v porovnání s klasickou (klopovou) krabicí.

nove_zasilkove_obaly
prohlednout_krabice
prohlednout_obaly_s_folii

Téměř do dokonalosti jsme dotáhli krabice pro zasílání elektroniky (typu notebooku), elektro součástek, ale i skla a dalších citlivých produktů. Tyto krabice z odolné pětivrstvé lepenky s boční přihrádkou jsou vybaveny vnitřní proložkou s pružnou fólií, která v kombinaci se speciální konstrukcí, tvoří vysoce odolný a bezpečný obal. Obal s fóliovou fixací zajišťuje vysoký stupeň ochrany přepravovaného zboží a výrazné urychlení procesu balení. Zároveň díky zvolené konstrukci, která umožňuje dodání v plochém stavu, šetří náklady na dopravu a uskladnění obalu. Použitá 60 mikronová fólie je maximálně odolná proti proražení a je záměrně použitá pro opakované užití např. při zasílání produktu zpět. Celkově působí obal velice reprezentativně. Po úspěšném  zavedení prvního kompletního řešení na český trh, konkrétně pro velikosti zasílaných produktu do 19“, se připravuje další rozšíření tohoto typu obalu o další rozměry.

K dalším novinkách, které jsme zařadili do naší nabídky, patří nové zásilkové obaly, tentokrát ale nikoliv lepenkové, ale plastové neprůhledné obálky s uchem, dřevěné ohrádky na půlpalety nebo nalepovací paletové nohy vyráběné z voštiny.