Spokojenost 6000 zákazníků, které za rok průměrně obsloužíme, je pro nás tím nejdůležitějším oceněním.

012_2016_PackSummit

Spokojenost 6000 zákazníků, které za rok průměrně obsloužíme, je pro nás tím nejdůležitějším oceněním. Přesto jsme hrdí i na uznání, kterých se nám pravidelně dostává na poli profesních soutěží.
Během naší více než dvacetileté historie jsme získali 16 x ocenění obal roku ČR, pro nejlepší obalová řešení v rámci České republiky a 7 x cenu Worldstar for Packaging, která je udělována v celosvětové konkurenci. Tato mezinárodní soutěž si udržuje dlouhodobě vysokou úroveň, proto nás toto několikanásobné ocenění naší práce obzvlášť těší.

Co stojí za těmito úspěchy? Domníváme se, že to je především přidaná hodnota, kterou naše obaly poskytují. Kvalitní a spolehlivý obal umí samozřejmě vyrobit nejedna obalová společnost. Díky našemu konstrukčnímu oddělení a dalším specialistům jsme však schopni poskytovat řešení, které nabízejí něco navíc.

016_2016_PackSummit (2)

Vezměme si například nejčerstvěji získanou trofej „Obal roku 2016“ pro optiku firmy Meopta. Díky skvělému nápadu opatřit obal vyměnitelnými chlopněmi, které umožňují jeden obal využít pro více rozměrů puškohledů, se podařilo výrazně snížit náklady na logistiku těchto produktů. Obal navíc působí velmi reprezentativně, dá se použít jako prodejní i přepravní zároveň. Nebo obaly na světlomety, za které jsme získali Worldstar dokonce dvakrát. Námi vyvinuté řešení umožnuje vložit do jednoho obalu pravou i levou variantu světlometu, což opět vede ke zjednodušení logistiky a potažmo ke snížení nákladů. Do třetice jmenujme Worldstarem oceněnou cívku, která se dá složit do plochého stavu, čímž ušetří při přepravě i skladování místo více než 10x.

Zmíněné obaly jsou pochopitelně řešení, na která jsme nejvíce pyšní. Zároveň si však naši zákazníci mohou být jisti, že stejně zodpovědně přistupujeme ke každé i zdánlivě banální zakázce. Můžeme garantovat, že naše obaly vždy řeší nejenom spolehlivou ochranu výrobku, ale zároveň také další faktory, které byť nejsou na první pohled patrné, jsou neméně důležité – snadnou manipulaci s obalem, efektivní přepravu i skladování a ulehčení práce pro operátory.