Zastavte se na kávu

na_kavu_maly

Kanceláře budoucnosti

Nové prostory přímo vybízí k setkávání se.

Můžeme posedět na „náměstíčku“ uprostřed budovy pod stromem, kam příjemně svítí slunce, nebo si odskočit kousek dál do prostoru, který někteří považují za kavárnu a druzí za bar.

A pokud je naopak potřeba nebýt vyrušován, a projednat něco diskrétního, jistě bude vyhovovat jedna z devíti zasedacích místností, kde má každý opravdové soukromí.

A v tom asi tkví největší přednost našich prostor. Ač zde nemáme klasické kanceláře, každý si zde najde prostor, který mu vyhovuje, a který se právě nejlépe hodí k jeho práci.

kava_strom

TVAC – technologické a vývojové administrativní centrum

Skvělí zaměstnanci si zaslouží skvělé pracovní prostředí

Na ploše 250 mvznikl členitý prostor, kde si každý zaměstnanec najde to svoje. Devět zasedaček s nemodernějšími multimédii, kavárna, odpočinková zóna, to je jenom výběr z „vychytávek“ našich kanceláří budoucnosti.

TECHNOLOGICKÉ

Novou budovu jsme stavěli s myšlenkou na prostory sloužící pro náměty a vývoj unikátních výrobních technologií, které nám vytvoří do budoucna konkurenční výhody.

VÝVOJOVÉ

Nová budova má spoustu možností jak podporovat naši kreativitu, ať už při vytváření nových obalových systémů, obchodních modelů či jakýchkoliv nových nápadů.

ADMINISTRATIVNÍ

Ač administrativní, rozhodně ne nudná. Budova poskytuje prostor pro spolupráci v příjemném prostředí, komunikaci s partnery a prezentaci firmy.

CENTRUM

Poslední slovo neznačí nic jiného než místo, kde všechny výše uvedené složky tohoto mixu společně fungují a těží z toho, že jsou pod jednou střechou.