budova2
Již brzy se budeme se zákazníky setkávat ve zbrusu nové budově. Těšíme se na reprezentativní prostředí, kde k sobě budou mít zaměstnanci s našimi klienty i mezi sebou navzájem blíž.

icon_ctverec2  Proč jsme na nové prostory tak pyšní?

Protože budou opravdu „stát za to“. Do návrhu technologicko – administrativního centra jsme věnovali spoustu úsilí. Snažili jsme se za pomocí odborníků navrhnout prostředí, kde bude příjemné setkávat se navzájem, ale zároveň i v případě potřeby v klidu pracovat. Výsledkem je velkorysý prostor, v podstatě jedna obrovská místnost, nikoliv však žádný nudný openspace.

prostor_budova

icon_ctverec2  Prostoru dominuje „náměstíčko“

Prostor pod prosklenou částí střechy se zelení a místy k posezení.

namesticka_budova

Vzhledem k tomu, že „hned vedle“ se nachází bar, prostor přímo svádí k posezení u šálku dobré kávy. Náměstíčko dále sousedí s několika zasedacími místnostmi, které byly pečlivě naplánovány podle svého účelu. Najdeme zde tak například „kreativní“ zasedačku pro brainstorming nebo naopak „klidovou“ pro soustředěnou práci. Každá je podle svého účelu náležitě vybavena, ať už elektronikou, nábytkem nebo výběrem barev.

Pracovní prostor pro zaměstnance se nachází po obvodu místnosti. Bude velmi variabilní, každý si bude moci uspořádat svůj prostor podle potřeby. Samozřejmostí bude nejmodernější výpočetní technika, tak aby například každý mohl své nápady snadno prezentovat na velkoplošných obrazovkách.

prostor_budova2
Jednou vidět je lepší než desetkrát číst. Hlavním účelem nových prostor je především usnadnit a zpříjemnit setkáváni s Vámi, našimi zákazníky. Srdečně Vás proto zveme, přijeďte nás navštívit. Rádi Vás po inovovaném Servisbalu provedeme.

Do nové budovy se budeme stěhovat v průběhu června, od července se tedy těšíme na Vaše návštěvy. Den otevřených dveří pro širokou veřejnost plánujeme na září.