Ukázka výrobků Servisbal Obaly s.r.o.
Servisbal Obaly s.r.o. je česká rodinná firma se sídlem v Dobrušce ve východních Čechách zabývající se výrobou a prodejem obalů. Majitelem společnosti je rodina Horčičkových, přičemž Ing. Ladislav Horčička zároveň působí na pozici ředitele. Společnost vykazuje trvalý růst, v současnosti dodává obaly více než 5000 velkým i malým zákazníkům.

O společnosti

Servisbal se zabývá návrhy a výrobou obalů převážně z vlnité lepenky a velkoobchodem s obaly. Navrhuje komplexní obalová řešení s důrazem na nekompromisní ochranu přepravovaných produktů, jednoduchou přepravu zabaleného zboží, skladování i manipulaci. Společnost provozuje dva e-shopy: eobaly.cz, kde nabízí velmi širokou paletu standardních obalů s doručením do 24 hodin a dále rotobal.cz, kde nabízí k prodeji levné použité krabice a big-bagy.

icon_ctverec2  Historie

Servisbalu se podařilo od r. 1993, kdy byl založen, vypracovat z malé „garážové“ firmy ve prosperující společnost s obratem téměř 300 mil. Kč (2015). Kromě drobného výkyvu v roce 2009 vykazuje trvalý růst a finanční stabilitu. Takřka od samého počátku se snaží přicházet se zajímavými obalovými nápady a inovacemi. Na český trh uvedl fixační systémy Kartofix, FillPak i Padpak. Jako první v česku spustil obalový e-shop eobaly.cz se standardními obaly i rotobal.cz s obaly použitými.

Pro zákazníky vytvořil nespočet zajímavých obalových řešení, za které získal již mnoho oborových ocenění.

icon_ctverec2  Vize a cíle společnosti

„Tvoříme obaly pro budoucnost“

Toto moto doplnilo poslání Servisbalu poskytovat vždy „excelentní servis pro balení“. Společnost se dlouhodobě snaží sledovat obalové trendy, nyní s novou strategií si dala za cíl inovace v obalovém průmyslu přímo spoluvytvářet. Co se naopak nemění je závazek poskytovat svým zákazníků prvotřídní produkty i služby.

icon_ctverec2  Ocenění

Za své obalové realizace je Servisbal pravidelně oceňován na oborových soutěžích, z nichž nejvýznamnější je Worldstar for Packaging. Tento titul udělovaný mezinárodní Obalovou asociací získal Servisbal již po šesté. Firemní kultura a přístup k podnikání obecně byla oceněna v soutěži Firma roku, kterou Servisbal vyhrál v roce 2008.